Atribuită Cumpărare directă

Asigurare : RCA, TIP AUTO :Inregistrat , Fel: Autoturism, Marca: DACIA LOGAN MAI 41772, CAP CILINDRICA: 1149 cc, PUTERE: 54 KW, NR LOCURI 5, MASA MAXIMA 1505 KG, Valabilitate 12 LUNI incepand din data de 29.12.2020, Prima de asigurare 876,15 lei ,Plata Integral.

Număr anunț
DA27145178
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
876,15 RON
Valoare atribuită
876,15 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,15 RON

din 876,15 RON estimat