Atribuită Cumpărare directă

nr 1-10buc; nr 1,5- 20buc; 2-30 buc ; nr 2,5-20 buc ; nr 4,5- 10 buc ati prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27167237
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33171210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat