Atribuită
Cumpărare directă
1 buc Alto Uber FX - Boxa portabila Putere: 100 W (vârf) Echipat cu: woofer de 8 ", tweeter de 3" Două canale cu linie / microfon cu intrări combo XLR / 1/4 " Transmisie audio wireless prin orice dispozitiv Bluetooth NFC de asociere și canale stereo AUX de 3,5 mm Baterie reîncărcabilă integrată cu o durată de funcționare de până la 45 de ore Design robust cu mâner și roți telescopice încorporate pentru transportul facil Dimensiuni (Î x L x Î): 459 x 464 x 278 mm; 1 buc Microfon Shure BETA 58 A microfon dinamic supercardioid. 50 - 16.000Hz 290 Ohm a; 1 buc Sistem wireless Shure GLXD24/Beta58 Sistemul include receptorul wireless GLXD4 transmitatorul de mana GLXD2/Beta58A. bateria reincarcabila (Li-Ion) SB902 Seria Beta Vocal Sistem digital wireless de 2,4 GHz Puterea transmițătorului 10 mW Până la 8 sisteme simultan Setarea automată a frecvenței Pilot tone Antene interne controlate de microprocesoare Starea bateriei afișată în ore și minute Bateria poate oferi pana la 16 ore de utilizare continua Bateria se poate incarca si prin USB (cablu inclus) Controlul transmisiei reglabil la distanță; 1 buc Boxa Portabila Proel V12 Free Woofer de 12'' Tweeter de 1 din neodymium Mixer cu 3 canale integrat Modul MP3, USB/Bluetooth Amplficator bi-amplificat clasa D cu SMPS Putere 400W Peak/200W RMS
- Număr anunț
- DA27148919
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.904,18 RON
- Valoare atribuită
- 4.904,18 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.