Atribuită Cumpărare directă

Proiect Tehnic - PT, DTE, DTAC, pentru Modernizare sensuri giratorii in Municipiul Beius, conform Caietului de sarcini atasat Proiectul tehnic va respecta continutul cadru din HG nr. 907/29 noiembrie 2016 privind etapele de elaborare şi conţinutul-cadru al documentaţiilor tehnico-economice aferente obiectivelor/proiectelor de investiţii finanţate din fonduri publice. La elaborarea documentaţiei şi întocmirea tuturor documentelor, prestatorul are obligaţia de a aplica/respecta toate actele normative şi prescripţiile tehnice în vigoare, aplicabile specificului contractului care face obiectul prezentei proceduri. De asemenea prestatorul va aplica/respecta şi eventualele acte normative şi prescripţii tehnice aplicabile, care intră în vigoare pe parcursul îndeplinirii contractului, după caz. Pana la data de 30.12.2020, orele 12, se va depune oferta tehnica si financiara la sediul Municipiului Beius sau pe mail la adresa achizitiiprimaria.beius@gmail.com; dupa analiza ofertei si deliberarea achizitiei in SEAP se va semna si contractul de servicii

Număr anunț
DA27182363
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
PROCONSOLUTIONS SRL (CUI 35696275)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.016,80 RON
Valoare atribuită
42.016,80 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.016,80 RON

din 42.016,80 RON estimat