Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pietris16-31 cu punere in opera incluse, pentru pietruirea unor strazi din Com Scorteni, cu o suprafata estimata de 1600 mp

Număr anunț
DA27166806
Autoritate contractantă
COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
Furnizor / câștigător
ARCIF PROD SRL (CUI 15465349)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.224 RON
Valoare atribuită
24.224 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.224 RON

din 24.224 RON estimat