Atribuită Cumpărare directă

zarzavaturi conf com 2754/29,12,2020

Număr anunț
DA27188593
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
MUNTEAN VASILE-VALENTIN (CUI 30446928)
Cod CPV
03000000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,72 RON
Valoare atribuită
295,72 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,72 RON

din 295,72 RON estimat