Atribuită Cumpărare directă

ulei H46 5x10,08,ulei mob10w40 2x27,73 ADITIV ADBLUE10L 2X50,42 APA DISTILATA 1L 2,52X1 BEC H7 1X10,10,92 ,ANTIGEL CONCENTRAT 1X50,42

Număr anunț
DA27166888
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI 14041884)
Cod CPV
50530000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,49 RON
Valoare atribuită
239,49 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,49 RON

din 239,49 RON estimat