Atribuită Cumpărare directă

SSD Crucial BX500, 240GB, SATA III, 2.5

Număr anunț
DA27170736
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,36 RON
Valoare atribuită
1.260,36 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,36 RON

din 1.260,36 RON estimat