Atribuită Cumpărare directă

vopsea 4l= 5 buc si lac pin = 2 buc

Număr anunț
DA27170443
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,11 RON
Valoare atribuită
452,11 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,11 RON

din 452,11 RON estimat