Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele verticale Viola 9804 , 5 bucati , 2700x2240 mm, 2660 x 2240 mm, 2655 x 2240 mm , 2655 x 2250 mm , 2655 x 2240 mm, 2660 x 2240 mm

Număr anunț
DA27114158
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Furnizor / câștigător
MAX TREND TERMOPLUS S.R.L. (CUI 40606015)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487,39 RON
Valoare atribuită
1.487,39 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487,39 RON

din 1.487,39 RON estimat