Atribuită
Cumpărare directă
UHF Wireless Camera System Consists of SK 100 G4 bodypack transmitter, EK 100 G4 pocket receiver and ME 2 condenser lavalier microphone Frequency range: B-band (626 - 668 MHz) Polar pattern: Omnidirectional 42 MHz switching bandwidth 20 Channel banks each with up to 12 presets Up to 20 compatible channels Frequency range: 25 - 18,000 Hz Frequency transmission via infrared interface Bodypack transmitter and pocket receiver with charging contact for optional BA 2015 (NiMH) rechargeable battery (not included) Pilot tone Autotune for finding free frequencies Audio Gain includes 60 dB 4-Digit battery indicator on the transmitter and receiver HDX compander LCD display with NF level and channel display 10 mW transmission power Includes CL100 cable, CL 1 cable and CA 2 flash unit adapte
- Număr anunț
- DA27119972
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32341000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.079,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.079,83 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.