Atribuită
Cumpărare directă
Pachet format din urmatoarele: 10x Phosphate Buffered Saline (PBS); cod produs 1610780, cantitate 1, pret unitar 200,00 lei Water, AccuGENE® Molecular biology grade, 1L, cod produs 733-1631, cant 1, pret unitar 70,00 lei Applicator for sealing tapes, Nunc™, 1 item, cod produs 732-2705B , cant 1, pret unitar 120,00 lei Hard-Shell® 96-Well PCR Plates, low profile, thin wall, skirted, white/clear, Pkg of 50, cod produs HSP9601, cant 1, pret unitar 950,00; Microseal 'B' PCR Plate Sealing Film, adhesive, optical, Pkg of 100, cod produs MSB1001, cant 1, pret unitar 570,00
- Număr anunț
- DA27119341
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910 RON
- Valoare atribuită
- 1.910 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.