Atribuită Cumpărare directă

Proiector OPTOMA X342e, DLP 3D ready, XGA 1024x768 suport videoproiector 700-1200 cablu VGA/HDMI cablu curent/ canal cablu alte accesorii

Număr anunț
DA27145297
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OAR (CUI 29220616)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SECURITATE ŞI INFORMATICĂ SRL (CUI 26351315)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.653,78 RON
Valoare atribuită
3.653,78 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.653,78 RON

din 3.653,78 RON estimat