Atribuită Cumpărare directă

1 SONDA PEZZER, 28 CH -3 BUC 2 SONDA PEZZER ,30 CH -3 BUC 3 SONDA PEZZER ,32 CH -5 BUC 4.SONDA PEZZER ,34 CH -5 BUC 5 SONDA PEZZER ,36 CH -5 BUC CF REF.NEC 49736 /11.12.2020 BLOC OPERATOR 1 CHIRURGIE ADULTI

Număr anunț
DA27119104
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat