Atribuită Cumpărare directă

GHETE FOTBAL x 20 buc, SET APARATORI FOTBAL x 20 perechi, INSCRIPTIONAT ECHIPAMENT SPORTIV FOTBAL x 50 buc

Număr anunț
DA27115818
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
NICO & ALEX DOMINGO SRL (CUI 34088164)
Cod CPV
18824000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.365 RON
Valoare atribuită
6.365 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.365 RON

din 6.365 RON estimat