Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de servire a mesei la Hotel reghina din Timisoara pe perioada cazarii. Servicii de servire a mesei pentru un numar maxim de 25 persoane, 3 mese pe zi/persoana mic dejun, dejun, cina, 3 zile in intervalul 18.12.2020 – 21.12.2020, in perioada de cazare, in prima zi de cazare se incepe cu pranzul si se termina cu micul dejun in ziua plecarii. Servicii de servire de tratatii pentru un numar maxim de 25 persoane, 3 zile in intervalul 18.12.2020 – 21.12.2020, in perioada de cazare, incepe in prima zi de cazare si se termina (inclusiv) cu o zi inainte de ziua plecarii. Numarul maxim de persoane este 25, numarul maxim de zile/nopti de cazare este de 3 nopti de cazare/persoana, serviciile de servire a mesei se vor deconta in functie de numarul efectiv de persoane participante care au beneficiat de aceste servicii.
- Număr anunț
- DA27117307
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
- Cod CPV
- 55300000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.705 RON
- Valoare atribuită
- 3.705 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.