Atribuită Cumpărare directă

Electrozi pentru defibrilatorul Reanibex 200 cu inel adeziv, în versiune adulta . CARACTERISTICI:. Cu un inel adeziv de 1,3 mm. FOAM din plastic cu o grosime de 1 mm. Conductiv gel adeziv de impedanță redusă. Fără latex.

Număr anunț
DA27117854
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat