Atribuită Cumpărare directă

Dulap cu 2 usi, conform cerințelor tehnice specificate în caietul de sarcini, nr.528/15.12.2020, anexat. Cantitate : 1 buc.

Număr anunț
DA27112938
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,33 RON
Valoare atribuită
419,33 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,33 RON

din 419,33 RON estimat