Atribuită Cumpărare directă

Fluier Moldova in Do fluier Moldova in Do finisaj lacuit cu 7 gauri confectionat din lemn de soc tratat ajuns la maturitate calitate superioara sunet natural ideal pentru muzica folclorica

Număr anunț
DA27120049
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37314000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,80 RON
Valoare atribuită
116,80 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,80 RON

din 116,80 RON estimat