Atribuită Cumpărare directă

vopsea rosu inchis 2.5l – 30 cutii; vopsea negru 0.75l – 30 cutii; vopsea galben 0.75l – 30 cutii; vopsea verde 0.75l – 30 cutii; diluant 0.9l – 100 buc; ulei de in 0.9l – 50 buc; grund metal rosu 2.5l – 3 buc; vopsea email crem 0.75l – 4 buc; vopsea email negru 0.75l – 1 buc; diluant 0.5l – 3 buc

Număr anunț
DA27118245
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.156,93 RON
Valoare atribuită
5.156,93 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.156,93 RON

din 5.156,93 RON estimat