Atribuită
Cumpărare directă
Trusa sanitara fixa pentru firme omologata de Ministerul Sanatatii valabilitate 2 ani; KIT Trusa medicala:Specificatii Rivanol solutie 1% -200 ml Alcool iodat - 200 ml Leucoplast 2,5 m x 2,5 cm - 1 rola Pansament individual 2/6 cm - 10 buc Pansament cu rivanol 6/10 cm - 5 buc Pansaplast (plasture) 6/50 cm - 1 buc Vata hidrofila 50g - 2 pachete Comprese sterile, 10 cm/8 cm x 10 buc - 10 pachete Alcool Sanitar -200 ml Perogen -1 flacon Leucoplast 3 m x 5 cm - 1 rola; Trusa medicala auto, omologata, valabilitate 5 ani
- Număr anunț
- DA27114298
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA PENTRU EVIDENTA PERSOANELOR ARGES (CUI 17574512)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,92 RON
- Valoare atribuită
- 373,92 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.