Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare la Hotel Reghina din Timisoara Servicii de cazare pentru un numar maxim de 25 persoane, 3 zile/nopti de cazare/persoana, in perioada 18.12.2020 – 21.12.2020, respectiv un loc in camera single, maxim 25 camere single, dotate cu grup sanitar propriu, apa calda, incalzire, asigurare masuri de prevenire si protectie contra Covid-19, internet. Numarul maxim de persoane este 25, numarul maxim de zile/nopti de cazare este de 3 nopti de cazare/persoana, serviciile de cazare se vor deconta in functie de numarul efectiv de persoane participante care au beneficiat de aceste servicii.

Număr anunț
DA27117064
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.742,50 RON
Valoare atribuită
15.742,50 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.742,50 RON

din 15.742,50 RON estimat