Atribuită Cumpărare directă

Lucrările care se vor executa constau in: - frezare - strat piatra sparta 10 cm, - amorsare, - strat asfalt 6cm - acostament din balast

Număr anunț
DA27110561
Autoritate contractantă
COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI 26291604)
Cod CPV
45233142-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.157,50 RON
Valoare atribuită
62.157,50 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.157,50 RON

din 62.157,50 RON estimat