Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta (4906) 4101 set 10 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii NOKI - albastru (4823130B) 0246-a buc 200 Biblioraft A4 75mm plastifiat, buz, cu rama, galben, AKKO/ NOKI 2854-g buc 10 Biblioraft A4 50mm plastifiat, buz, cu rama, albastru inchis AKKO/NOKI 4957-ai buc 10 Folii plastic cu perforatii A4, 75 microni, 100 file/set, deschidere sus, cristal, Q-Connect/NOKI (KF14843) 4192 set 5 Hartie copiator A4 IK Copy 80g 500coli/top 3371 top 50 Memorie USB Verbatim Store n Go PinStripe 32Gb, USB 2.0 (49064) 6824 buc 4 Ace cu gamalie 50gr/cutie carton 4274 cut 5

Număr anunț
DA27135023
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VULTURU (CUI 28052530)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120,34 RON
Valoare atribuită
1.120,34 RON
Data publicării
20.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120,34 RON

din 1.120,34 RON estimat