Atribuită Cumpărare directă

Repair and maintenance services of surgical equipment

Număr anunț
DA27113786
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
APOLLON MEDICAL SRL (CUI 37168438)
Cod CPV
50422000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,16 RON
Valoare atribuită
263,16 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,16 RON

din 263,16 RON estimat