Atribuită Cumpărare directă

VATA STICLA RIO 5 CU AL 12/1.2 - 1 SUL ( 14,4M2 )

Număr anunț
DA27116754
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,54 RON
Valoare atribuită
336,54 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,54 RON

din 336,54 RON estimat