Atribuită
Cumpărare directă
7048247 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.ROSE 8 SET 3STR 9,29 16 SET 7046467 HARTIE PROS.MISAVAN MEGA 2/SET 2STR 19,29 5 SET 7028038 SANO DET CLOR 4L 10,71 10 BUC 7054330 MOP MICROFIBRA M GREEN 8,10 14 BUC 7025943 SUPERMOP MICROFIBRA 9,16 3 BUC 7054319 MOP MICROFIBRA M ORANGE 8,10 8 BUC 7048233 LAVETA BEWIFOOD 45X50CM ALBAST 25BUC/SET 19,76 10 SET 7054288 SACI MENAJ 60L 10/SET SR BRILLI ALBASTRI 3,08 20 SET 7044088 MISAVAN DETARTRANT 1L PARFUMAT 5,66 2 BUC 7041672 PROMAX LEMN PARCHET 5L CLASIC CANISTRA 28,00 1 BUC 7003611 SANO ANTI KALK RUST TRIGGER 750ML 12,81 2 BUC 7057070 DEZINFECTANT PT.SUPRAF.PROTECT RP-S-5L 31,20 2 BUC 7056766 DEZINFECTANT UNIV.SEPT STICKY ACTIV 4L 80,59 2 BUC 7057071 DEZINFECTANT PT.SUPRAF.PROTECT RP-S-1L 7,80 8 BUC 7056764 DEZINFECT.PE BAZA CLOR STICKY ACTIV 10L 33,60 5 BUC 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML 13,36 5 BUC 7012672 SANO SAPUN LICHID HN TECHNO 4L 21,10 3 BUC 7000607 DETERGENT GEAMURI AMIANO 10L 33,13 1 BUC 7053271 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L 40,74 2 BUC 1050414 BEC LED A60 10W E27 4000K NW HEPOL 8,34 3 BUC 2001624 DOP A583 1/2''M 3,10 10 BUC 3001373 ROBINET TEMPORIZARE PT URINAR TE855 R 121,84 4 BUC 9501242 TRANSPORT STANDARD ZONA C 100,84 1 AU 7056765 DEZINFECT.UNIV.SEPT STICKY ACTIV 0,75L 15,88 18 BUC
- Număr anunț
- DA27134057
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AMARU (CUI 29012810)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.510,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.510,89 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.