Atribuită Cumpărare directă

MOCHETA BTP ODESSA 16 ROSU (FELT) M2 48,00 18,90 762,35 144,85 20 4018522 MOCHETA BTP ODESSA 93 MARO (FELT) M2 70,40 22,90 1.354,76 257,40

Număr anunț
DA27143999
Autoritate contractantă
OFICIUL CENTRAL DE STOCARE PENTRU SITUATII SPECIALE (CUI 4267044)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.117,11 RON
Valoare atribuită
2.117,11 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.117,11 RON

din 2.117,11 RON estimat