Atribuită Cumpărare directă

BUTELIE CORGON 20L OL Buteliile pentru gaze comprimate sunt destinate transportului, stocarii sau distributiei unei game variate de gaze

Număr anunț
DA27149530
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI 13146912)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
Cod CPV
44612100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,29 RON
Valoare atribuită
714,29 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,29 RON

din 714,29 RON estimat