Atribuită Cumpărare directă

BEST ARAHIDE COAPTE 300G 100BU BOROMIR COZ.CCO RAH400G 100BU MILKA ALMOND CRISPY90G 100BU BOMB.POM JELEU 350G 100PG SACOSA SARBATORI ECOTAXA 100BU

Număr anunț
DA27145900
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.584 RON
Valoare atribuită
2.584 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.584 RON

din 2.584 RON estimat