Atribuită Cumpărare directă

Reinnoire suport tehnic FAZ200D (regim 24 x 7) - durata 1 an Reinnoire subscriptie software / servicii FG300D (regim 24 x 7) - durata 1 an

Număr anunț
DA27129234
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.475,05 RON
Valoare atribuită
23.475,05 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.475,05 RON

din 23.475,05 RON estimat