Atribuită
Cumpărare directă
Materiale si articole necesare lucrarilor de reparatii si intretinere parc Zarand compus din: vopsea: 28 buc x 19 lei/buc; diluant: 10 buc x 11 lei/buc; pensule mari: 10 buc x 11lei/buc; pensule medii: 1 buc x 9 lei/buc; pensule mici: 1 buc x 3 lei/buc; panza flex: 1 buc x 15 lei/buc; electrozi 2,5: 5 kg x 5 lei/kg; cablu: 1 ml x 30 lei/ml; ciocan: 1 buc x 27 lei/buc; maturi: 7 buc x 14 lei/buc; PLS: 1 buc x 70 lei/buc; spray: 4 buc x 10lei/buc; sarma: 2 kg x 6,50 lei/kg; negrese: 1 buc x 21 lei/buc; suruburi 8-10: 1 cutie x 30 lei/cutie; spuma poliuretanica: 3 tuburi x 23 lei/tub; panza flex: 4 buc x 3,50 lei/buc; becuri: 10 buc x 3,50 lei/buc; intrerupator: 1 buc x 4 lei/buc; dulie: 1 buc x 4 lei/buc si cuie: 1 kg x 20 lei/kg
- Număr anunț
- DA27120354
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
- Furnizor / câștigător
- BUZA CINCI TEI SRL (CUI 36425770)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.247,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.247,06 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.