Atribuită Cumpărare directă

piston, gheara doborare, carcasa ambreiaj, ghidaj, set cabluri, cablu acceleratie, set garnituri, tambur demaror, amortizor, bucsa, bujie, rulment, cot air injection, ghidaj aer, opritor lant, snur starter, manopera

Număr anunț
DA27134368
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
Furnizor / câștigător
VIVALDI SRL (CUI 5736530)
Cod CPV
50531000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,77 RON
Valoare atribuită
932,77 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
20.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,77 RON

din 932,77 RON estimat