Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: SMANTANA 20% 900gr=3,00Buc x 10,50lei; BRANZA PROASPATA G 5KG=5,00Kg x 13,00lei; FINETTI=1,00Kg x 20,50lei; UNT PORTIONAT 10g=225,00Buc x 0,42lei; FAINA ALBA 1KG=10,00Buc x 2,30lei; MUSCHI FILE HAIDUCESC ELIT=1,88Kg x 30,98lei; ROSII IN BULION 720g=12,00Buc x 3,90lei; CARNATI MACELARESTI EXTRA ELIT=2,76Kg x 23,60lei; PULPE INFERIOARE RO CG=9,30Kg x 6,50lei; SUNCA YORK PIZZARO ELIT 10BUC PACH.=3,40Kg x 18,50lei;
- Număr anunț
- DA27133392
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528,03 RON
- Valoare atribuită
- 528,03 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.