Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienic mini Jumbo Advenced Tork, 2 pliuri, 170 m, 12 buc/bax CARACTERISTI: fabricata din celuloza pura, gofrata, portionata si de celuloza alba; diametru 19 cm, inaltime 9,7 cm,; nr. straturi= 2; nr portii/rola 1214/rola; lungime rola 170m; pachete in bax = 12 buc nr baxuri solicitate 15 Total: 15 bax. x 12 role bax= 180 role
- Număr anunț
- DA27124825
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.