Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa, servicii de transport valori la/de la sediul institutiei si Trezoreria Zalau pentru perioada ian. 2021 - aprilie 2021.

Număr anunț
DA27149269
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
NERA STAR SRL (CUI 11712217)
Cod CPV
60000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat