Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO Toyota Hilux vn16cjv 6 luni ,capacitate cilindrica 2982 cm3/126 kw,numar de locuri/masa totala maxima autorizata 5/2730kg

Număr anunț
DA27147902
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.945 RON
Valoare atribuită
2.945 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.945 RON

din 2.945 RON estimat