Atribuită Cumpărare directă

PASTA DE TOMATE 30% 800GR

Număr anunț
DA27157372
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CRESE (CUI 32199824)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
15897200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,36 RON
Valoare atribuită
231,36 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,36 RON

din 231,36 RON estimat