Atribuită
Cumpărare directă
1. Parchet laminat 7mm=175 mp x 17,56 lei; 2. Plintă MDF cu canal cablu 2,5m/buc=60 buc x 14,62 lei; 3. Folie pt. parchet 2,5 mmm =175 mp x 1,71 lei; 4. Set burghie (50 buc)= 1buc x 100,76 lei; 5. Disc flex 125x1x22,23 = 10 buc x 5,28lei; 6. Pânză fierăstrău pendular = 10 buc x 5,18 lei; 7. Cleme plate 14mm (600 buc/cutie)= 3 buc x 10,16 lei; 8. Cleme plate 10mm (600 buc/cutie)= 3 buc x 7,95 lei; 9. Aplică Led pătrată 18W = 6 buc x 46,65 .
- Număr anunț
- DA27149549
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.789,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.789,38 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.