Atribuită Cumpărare directă

Achzitie anvelope pentru autovehicule ANVELOPE IARNA 215/65 R16 Indice franare minim C, indice consum minim C, nivel zgomot mai mic sau egal cu 72 db

Număr anunț
DA27134650
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,32 RON
Valoare atribuită
957,32 RON
Data publicării
19.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,32 RON

din 957,32 RON estimat