Atribuită Cumpărare directă

odafone Romania pune la dispozitia clientului urmatorul pachet de servicii internet si telefonie fixa: - 3 x Internet 50 up to 75up to 100, - 12 x linii telefonice Telefix Nelimitat 50 , - 1x Internet 100 up to 200 Mbps up to 1000Mbps, - 2x Internet 90upto100 Mbps + upto 100Mbps national, - 1x tv optim hd. Valoarea totala servicii lunare 1572 lei fara tva Vodafone Romania pune la dispozitia clientului urmatorul pachet de servicii: Clasa de 32 IP, se plateste o singura data pe an la valoarea de 147,20 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27142648
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.011,20 RON
Valoare atribuită
19.011,20 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.011,20 RON

din 19.011,20 RON estimat