Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de audit financiar pentru proiectul SUSCAP-1, contract 106/2019

Număr anunț
DA27162851
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Furnizor / câștigător
ALEXA DANIELA EXP.CONT SI AUDITOR FINANCIAR (CUI 19262665)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat