Atribuită Cumpărare directă

Nocolyse dezinfectant pentru dezinfectia supraf pe cale aeriana pe baza de peroxid de hidrogen.

Număr anunț
DA27129632
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat