Atribuită Cumpărare directă

sectia clinica pneumologie I si II din Str Stephan Ludwing Roth nr 2 spitalul Municipal Str Mihai Viteazu 5-8 sediul central Andrenyi Karoly 2-4 cf ref nec 49121 /09.12.2020

Număr anunț
DA27141656
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ROMECOL SRL (CUI 12165886)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat