Atribuită Cumpărare directă

11133110 - Plafoniera Opal Pt 2 X 36 W Be 3Aaa Hepol - 3 BUC 10900019 - Parafrunzar pentru scurgeri pluviale terase - 10 BUC 10504564 - Intrerupator simplu Kaptika 78210 - 2 BUC 11120462 - Manusi de protectie Dalgeco Boobler 11140 - 10 BUC

Număr anunț
DA27129673
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,14 RON
Valoare atribuită
636,14 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,14 RON

din 636,14 RON estimat