Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI- MONTAJ TABLOU ELECTRIC- IMPAMANTARE - ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA TRIFEȘTI - CORP CLADIRE C4- GRADINITA TRIFEȘTI. Lucrarea cuprinde montarea tabloului electric aplicat sau ingropat pe perete , legarea circuitelor , echiparea cu sigurante etc. Realizare impamantare- sapatura de pamant, in spatiu limitat, in transee de pana la 4m adancime, pentru cabluri electrice, etc.

Număr anunț
DA27131637
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
ELECTRO ANDSILV SRL (CUI 30371507)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.350 RON
Valoare atribuită
2.350 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.350 RON

din 2.350 RON estimat