Atribuită Cumpărare directă

Teste Bowie-Dick de unica folosinta (coala de Bowie Dick este deja plasata intre campuri) pentru verificarea penetrarii aburului in sterilizatoarele cu prevacuum 134C, timp de 3.5 minute. In conformitate cu standardele ISO11140-1 si ISO11140-4; dimensiune 100 x 100 x 10 Schimbarea culorii de la albastru la negru Schimbarea culorii este ireversibila Valabilitate 5 ani de la data fabricatiei. Productie Argentina

Număr anunț
DA27161893
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat