Atribuită Cumpărare directă

ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)

Număr anunț
DA27128555
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI (CUI 4350653)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31522000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.579,66 RON
Valoare atribuită
4.579,66 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.579,66 RON

din 4.579,66 RON estimat