Atribuită
Cumpărare directă
Sistem integrat de gestionare a activitatii administratiei publice si interactiune cu cetatenii compus din: - Aplicație software Contabilitate • Salarizare • Imobilizari (Mijloace fixe) - Aplicație software Impozite si Taxe (online) - Aplicație software Registrul Agricol (online) - Aplicatie software Asistenta sociala (online) - Portal pentru cetatenii ce contine: o Plata taxelor si a impozitelor Online o Eliberarea de certificate fiscale automat; o Eliberarea de adeverinte pentru Registrul Agricol automat; - Pachet 5 ore/luna asistenta tehnica de specialitate; - Server virtual pentru rularea aplicatiilor Online si pentru implementarea portalului pentru cetateni;
- Număr anunț
- DA27163362
- Autoritate contractantă
- COMUNA RIMETEA (CUI 4562125)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210,20 RON
- Valoare atribuită
- 25.210,20 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.