Atribuită Cumpărare directă

Memorie laptop Corsair notebook 8GB, DDR3, 1066MHz, CL7 Dual Channel Kit for Apple/Mac-Tip memorie DDR3 Capacitate 8GB (2 x 4GB) Frecventa 1066 MHz Latenta CL 7 Tensiune alimentare +SSD Samsung 860 EVO 500GB SATA III 7 mm 2.5 inch- Capacitate 500 GB Form Factor 2,5 inch Viteza Scriere 520 MB/s Viteza Citire 550 MB/s

Număr anunț
DA27134152
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 18987258)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.141,96 RON
Valoare atribuită
1.141,96 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.141,96 RON

din 1.141,96 RON estimat